> PRACA > Poznań

Doradca klienta biznesowego w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów (kontakt bezpośredni i telefoniczny), odbywanie spotkań z klientami biznesowymi, profesjonalne doradztwo, konstruowanie ofert ubezpieczeń należności, faktoringu oraz windykacji dla firm i instytucji, realizowanie celów sprzedażowych, budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy, dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania: min. średnie wykształcenie, samodzielność w organizowaniu swojego czasu pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, język angielski komunikatywny, zorientowanie na cel, chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji, doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (dodatkowy atut). Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, bogaty system premii i nagród, możliwość sprzedaży nowoczesnych i innowacyjnych produktów, narzędzia pracy (samochód, telefon), możliwość rozwoju i awansu, atrakcyjne benefity pracownicze (Multisport, opieka medyczna), dużą swobodę działania. Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Detale ogłoszenia: Doradca klienta biznesowego
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj